Pokoje

Łazienka pojedyncza

Pomieszczenie wspólne

wspólna łazienka

Pomieszczenie wspólne

Pokój 5-osobowy, Łóżko piętrowe

(5-osobowy) Dedykowana łazienka, TV

5 osobowy, łóżka piętrowe, TV

Pokój 4-osobowy, Łóżka piętrowe, TV

Pokój 4 osobowy, TV, łóżko piętrowe

czteroosobowy

Pokój 3 osobowy, TV

Pokój 3 osobowy, TV

3 osobowy, lodówka w pokoju

Pokój 2 osobowy

Pokój 2 osobowy, TV

Pokój 2 osobowy, TV, lodówka

Kasi Hostel to polecany przez gości i chętnie wybierany obiekt, który znajduje się niespełna 4 minuty od wrocławskiego Rynku! Nasze perfekcyjne usytuowanie w Centrum Wrocławia jest dodatkowym atutem, który chwalą sobie nasi Klienci. Bliskość głównych linii tramwajowych i autobusowych pozwala szybko dotrzeć do naszego hostelu zarówno z Dworca PKP jak i Lotniska. Z kolei otoczenie znajdujących się w Rynku popularnych restauracji czy pubów docenią szczególnie nasi bardziej wymagający Klienci.

Przygotowaliśmy dla Państwa ponad 30 jasnych i przestronnych pokoi samym centrum Wrocławia. Ich wystrój utrzymany jest w stylu klasycznym, o przyjemnych dla oka stonowanych, pastelowych barwach.

Oferowane pokoje posiadają zróżnicowany standard oraz różną liczbę łóżek. W poszczególnych pokojach znajdą Państwo łóżka pojedyncze lub piętrowe. Niektóre pokoje dwu i trzy osobowe posiadają własne lub przynależne łazienki. Gościom, którzy nocują w pokojach większych 4-, 5- i 6-osobowych oddajemy do dyspozycji łazienki wspólne wyposażone w kabiny prysznicowe i WC.

Wiemy, że dobry hostel to nie tylko wygodne łóżko w pokoju. Dlatego też Kasi Hostel oferuje swoim gościom w standardzie dostęp do Internetu WiFi oraz TV w pokoju. Do Państwa dyspozycji są ponadto 3 duże kuchnie z jadalniami wyposażone w kuchnie indukcyjne, garnki i naczynia oraz sztućce.